Sztuka konsumpcji 2

Opublikowano 25 sty 2023
im

Dnia 19.01.2023, w Zaułku Kaćmy wrocławskiej ASP, odbyło się otwarcie wystawy pt. "Sztuka konsumpcji 2". Studenci I roku Sztuki Mediów przygotowali niespodziankę – upcyclingowy pokaz wraz z komentarzami dotyczącymi konsumpcjonizmu. Wystawę dopełnił obiekt – stolik Wiktorii Bilińskiej.

Projekt i realizacja kostiumów: Milena Stępień i Julia Góźdź-Roszkowska; modeling: Julia Bujalska, Iga Elertowicz, Julia Góźdź- Roszkowska, Gabriela Popowicz, Milena Stępień; komentował: Patryk Piątek.

Fotorelacja w wykonaniu: Dawid Michalak, Weronika Gediga, Ewa Martyniszyn.

Kurator: Ewa Martyniszyn

Uczestnicy wystawy: Agnieszka Ejsmont, Wojciech Kasprzyk, Grzegorz Kwiek, Grzegorz Madalinski, Marta Piwowarczyk, Dominik Podsiadły, Katarzyna Przybylska, Patrycja Stanaszek, Roza Skrzypecka, Kaja Wiese, Martyna Wojewoda, Katarzyna Zachtej, Anna Zachwej