Szlachetna Paczka zakończyła się pełnym sukcesem

Opublikowano 13 gru 2022
im

Szanowni Państwo,

z radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że inicjatywa Samorządu Studenckiego przygotowania darów dla wybranej podopiecznej w ramach akcji Szlachetna Paczka zakończyła się pełnym sukcesem. Uzbierane dary, pięknie zapakowane, zostały, w sobotę 10 grudnia, dostarczone do adresatki.

Dzięki darczyńcom i wolontariuszom w domach 15 482  potrzebujących osób i rodzin, w których być może do teraz królowały niepokój, pustka i poczucie opuszczenia – zagościły, podczas Weekendu Cudów, spokój, nadzieja i uśmiech.

Dziękujemy Inicjatorom (Samorządowi Studenckiemu)  i wszystkim Darczyńcom za udział i ich wkład w niesieniu dobra i pomocy.

Zdjęcia: M. Szumiejko i Aleksandra Reutowicz (Architektura Wnętrz rok I - koordynatorka akcji)