Opublikowano 13 gru 2021

W tym roku nasza Akademia debiutowała w ogólnopolskim programie społecznym Szlachetna Paczka.

Z inicjatywy Działu Współpracy Międzynarodowej i Promocji uczelnia wsparła Pana Stanisława ze Zgorzelca, który jest osobą starszą, samotną i schorowaną. Mamy jednak nadzieję, że w tym roku dla Pana Stanisława Święta Bożego Narodzenia będą choć trochę cieplejsze i bardziej magiczne, a to wszystko za sprawą 13 paczek, w jakich znalazły się artykuły takie jak żywność długoterminowa, środki czystości, kosmetyki, ciepła odzież, bielizna, buty górskie, bambosze z wełny owczej, koce, ręczniki, a nawet domowej roboty pierniczki! Wszystkie artykuły zostały zakupione przez pracowników administracyjnych i dydaktycznych ASP, z Rektorem i Prorektorami na czele, a potem zawiezione do Zgorzelca przez uczelnianego kierowcę w tzw. Weekend Cudów, 11 grudnia 2021 r. Wcześniej Pan Stanisław otrzymał od nas też 1 tonę węgla, która stanowiła jedną z trzech kluczowych potrzeb rodziny.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że Szlachetna Paczka już na stałe zagości na naszej Akademii.

zamiesćiła azg