Święto Nauki we Wrocławiu

Opublikowano 09 lis 2021

Zapraszamy na transmisję z obchodów już w najbliższy poniedziałek - 15 listopada od godz. 16:00.

Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola zaprasza na transmisję z obchodów Święta Nauki we Wrocławiu, które odbędą się w Oratorium Marianum w poniedziałek, 15 listopada 2021 r. Początek o godz. 16.00.

Program wydarzenia:

- wręczenie Nagrody KRUWiO im. profesora Józefa Dudka za działalność na rzecz integracji środowiska akademickiego profesorowi Krzysztofowi Simonowi, dolnośląskiemu konsultantowi do spraw chorób zakaźnych, ordynatorowi oddziału zakaźnego w Szpitalu im. Gromkowskiego we Wrocławiu,

- wręczenie Nagrody KRUWiO za szczególne działania w środowisku akademickim Januszowi Rybakowi, prezydentowi Dolnośląskiego Klubu Kapitału,

- wręczenie dyplomów laureatom Studenckiego Programu Stypendialnego – Stypendium dla doktorantów.

W ramach obchodów Święta Nauki we Wrocławiu dnia 15. listopada o godz. 19.00 w Narodowym Forum Muzyki odbędzie się również koncert, który dodatkowo transmitowany będzie online. Zapraszamy do oglądania!

zamieściła:and