Zgłoszenia prosimy nadsyłać na 7.survival@gmail.com do 31 marca 2009. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej w kwietniu 2009.
SURVIVAL 7 – otwarcie konkursu Konkurs na realizacje artystyczne, które zostaną zaprezentowane w trakcie siódmej edycji SURVIVALU Przeglądu Młodej Sztuki w Ekstremalnych Warunkach w czerwcu 2009, otwarty! W konkursie brane pod uwagę będą tylko pełne zgłoszenia, zgodne z wytycznymi przedstawionymi w regulaminie. wszystko na www.survival.art.pl
Pozostałe aktualności
Ogłoszenie
ASP z dofinansowaniem NAWA w ramach projektu Welcome to Poland 2024
Z radością informujemy, że kolejny projekt zgłoszony przez Dział Współpracy Międzynarodowej i Promocji otrzymał dofinansowanie z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).
W drugi dzień XV Festiwalu Wysokich Temperatur zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowego Konkursu na Czarkę pod hasłem: Ichi-go ichi-e (一期一会) – Jeden gest, jedno życie.
10 lipca w Sali Senatu Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom programu MFA in Visual Arts.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej na stronie Polityka Prywatności.