Sukces studentki Katedry Mebla

Opublikowano 04 lip 2022
azg

Absolwentka Pracowni Projektowania Mebli II - Michalina Dorochowicz zdobyła III nagrodę w konkursie "Wrocławska Magnolia" za dyplom magisterski: "Projekt mebla wspomagającego dla osób starszych. Pomocnik wstawania oraz siadania z funkcją podnóżka", zrealizowany pod kierownictwem dr. hab. Stanisława Figla.

Gratulujemy!

***

Konkurs „Wrocławska Magnolia” skierowany jest do absolwentów wrocławskich uczelni (publicznych i prywatnych), których prace magisterskie obronione w danym roku akademickim, dotyczyły poprawy szeroko rozumianej jakości życia wrocławian (ochrona środowiska naturalnego i zdrowia człowieka, zagospodarowanie terenów zielonych).

Celem konkursu jest nie tylko wybranie najlepszych prac, ale także dążenie do praktycznego ich wykorzystania. Tym samym ich autorzy, poprzez wdrożenie w życie swoich pomysłów, mają szansę przyczynić się do rozwoju naszego miasta.

Więcej info o konkursie - https://www.wroclaw.pl/akademicki-wroclaw/kolejna-edycja-wroclawskiej-magnolii