Stypendia dla studentów na rok akademicki 2022/2023

Opublikowano 09 sie 2022
im

Studenci zainteresowani ubieganiem się o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, stypendium rektora oraz stypendium MKiDN za wybitne osiągnięcia, proszeni są o kompletowanie wymaganej dokumentacji przed terminem składania wniosków o stypendium.

Terminy oraz szczegółowe informacje dot. świadczeń dla studentów można znaleźć na stronie internetowej ASP

Studenci przyjęci na I rok studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich w roku złożenia egzaminu maturalnego mogą ubiegać się o stypendium rektora, jeżeli są:

• laureatami olimpiady międzynarodowej albo laureatami lub finalistami olimpiady stopnia centralnego, o których mowa w przepisach o systemie oświaty;
  • medalistami co najmniej współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski w danym sporcie, o którym mowa w przepisach o sporcie.