Studencki Nobel wręczony

Opublikowano 09 cze 2022
and

Miło nam poinformować, że dwie nasze studentki Natalia Komorowska i Olena Matoshniuk zostały finalistkami konkursu Studencki Nobel w kategorii Sztuka. Co więcej Natalia Komorowska została laureatką tej kategorii, co oznacza że znalazła się w dziewięcioosobowym gronie najlepszych studentów w Polsce.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach. Zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych. Nagrody przyznawane są w 9 kategoriach: nauki techniczne, sztuka, dziennikarstwo i literatura, nauki przyrodnicze i energetyka, fizyka i astronomia, medycyna i farmacja, nauki społeczne, nauki ekonomiczne, działalność społeczna. Z danej kategorii wyłanianych jest 10 finalistów, a z każdej kategorii jeden laureat.

Gratulujemy!