Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu Jacka Jarczewskiego oraz Jarosławy Pabich-Szmyt w Chojnickim Centrum Kultury, który odbył się 12 października br.
Wystawę można oglądać (i dotykać) do końca października w godzinach otwarcia placówki.
W dniach 27-28 sierpnia projekt Random Check 8 UN-ORGANICbędzie prezentowany na Wydziale Sztuki FIlmowej Uniwersytetu w Meksyku (ENAC-UNAM) w ramach Coloquio en Audio Espacia
Rezydencje ceramiczne w ramach projektu „Ceramika: sztuka w procesie”
W historycznej pracowni Jana Szczepkowskiego w Willi Waleria w Milanówku trwają letnie rezydencje ceramiczne realizowane w ramach projektu „Ceramika: sztuka w procesie”, nad którym patronat honoro
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej na stronie Polityka Prywatności.