Strefa Studenta

Opublikowano 17 lut 2023
and

Ruszył konkurs „Strefa Studenta” organizowany w ramach tegorocznej 15. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 20-21 września 2023 roku w Krakowie.

Konkurs kierowany jest do młodych projektantów, którzy dzięki udziałowi w nim mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań podczas Packaging Innovations. To szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie poważnych zawodowych zleceń. Każde opakowanie jest projektowane przez specjalistów z zakresu różnych dziedzin odpowiadając na potrzeby zarówno wizualne, jak i użytkowe.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach: wrażenie, funkcjonalność i forma oraz szata graficzna.

Prace mogą być zgłaszane do 30 kwietnia 2023 roku

>> więcej informacji <<