Przejdź do treści

Startup Launchpad

Ogłoszenie
Opublikowano 08 Maj 2024
im

Program Mentoringowy

Startup Launchpad to program mentoringowy, którego celem jest rozwój lokalnej sceny startupowej. Wrocław jest jednym z najważniejszych centrów rozwoju młodych firm na świecie. Wierzymy, że w naszym mieście jest jeszcze wielu młodych przedsiębiorców, gotowych do tworzenia przełomowych technologii i produktów.

Przez 2 miesiące będziesz korzystać z pomocy mentora, twórcy wrocławskiego startupu, który pomoże Ci rozwinąć Twój projekt. To wyjątkowa okazja, żeby wesprzeć rozwój swojego pomysłu wiedzą doświadczonych przedsiębiorców z Wrocławia.

Nie będziemy skupiać się na wykładach z teorii rozwoju młodych firm. Przygotuj się na 2 miesiące intensywnej pracy, które przyniosą realne efekty. Na koniec programu zaprezentujesz swój projekt podczas konferencji Made in Wroclaw 2024, która odbędzie się 24 października.

Do kogo skierowany jest projekt?

Program jest skierowany do zespołów, które mają już opracowaną koncepcję biznesową i opcjonalny prototyp produktu/usługi. Jeżeli nie masz jeszcze klientów, ale wiesz co chcesz im dostarczyć, ten program jest dla Ciebie.

  • Minimum 2 osoby w zespole
  • Znajomość grupy docelowej, problemu, rozwiązania
  • Brak przychodów
  • Brak zarejestrowanej firmy lub firma nie starsza niż 12 miesięcy
  • Gotowość do poświęcenia 2 miesięcy na rozwój swojego projektu

Program skierowany jest do zespołów z Dolnego Śląska.

Jeśli nie masz pewności, czy Twój projekt nadaje się do Startup Launchpad, wyślij zgłoszenie przez formularz aplikacyjny i się przekonaj!

Więcej informacji na stronie

Startup Launchpad

Pozostałe aktualności