Spotkanie informacyjne Camp America

Opublikowano 11 sty 2024
azg

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z Wiktorem Walczakiem – przedstawicielem i uczestnikiem wakacyjnej wymiany w USA w ramach programu Camp America oraz doktorantem w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o programach takich jak:

1. WORK&TRAVEL: Jest to doskonała okazja do poznania amerykańskiej kultury, pracując w różnych sektorach – od parków narodowych przez restauracje. A po pracy miesiąc pełen przygód i odkrywania USA.
  2. CAMP USA: Jest to świetna szansa dołączenia do międzynarodowego zespołu letnich obozów, pracując z dziećmi w malowniczych zakątkach Ameryki, z dala od miejskiego zgiełku.

Spotkanie odbędzie się 16.01.2024 (wtorek) w godzinach 14:00–14:40 w auli 410 CSU.