Rysunek - nowy kierunek studiów na Wydziale Malarstwa

Opublikowano 25 Maj 2022
azg

Wydział Malarstwa zaprasza do studiowania na nowym, unikatowym kierunku - utworzyliśmy 3-letnie licencjackie studia I stopnia: RYSUNEK.

Wprowadzona na potrzeby studiów na kierunku Rysunek nowoczesna koncepcja kształcenia zakłada oddanie Studentkom i Studentom możliwości formowania indywidualnych programów kształcenia. Oferujemy zdobycie doskonałego warsztatu, swobodę poruszania się w różnych obszarach rysunku, działania artystyczne i użytkowe w przestrzeni projektowej i multimedialnej oraz otwarcie na wszystkie pracownie ASP. Rysunek studyjny i anatomiczny, komiks, animacja, działania przestrzenne, rysunek prasowy, ilustracja i intermedialne projekty rysunkowe. To Wy zdecydujecie o głównych obszarach studiowania!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na FB, w poniedziałek 30 maja ’22, o godz. 12.00.

Opowiemy o Rysunku i odpowiemy na wszystkie pytania.

Do zobaczenia na https://www.facebook.com/aspwroc