Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej 2023/24

Opublikowano 15 mar 2023
azg
Zdjęcia do szkoły doktorskiej

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tegorocznej rekrutacji do szkoły Doktorskiej.

Szkoła Doktorska Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu prowadzi kształcenie w dwóch trybach językowych – w języku polskim oraz w języku angielskim.

Dla kandydatów chcących podjąć kształcenie w języku angielskim, wymagane jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Osoby zainteresowane kształceniem w języku polskim, powinny przedstawić dokument potwierdzający znajomość dowolnego języka obcego na poziomie B2 oraz wykazywać się znajomością języka polskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację.

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej rozpocznie się 05.06.2023r.

Limit przyjęć na rok akademicki 2023/2024:

- 4 osoby dla trybu kształcenia w języku angielskim
- 2 osoby dla trybu kształcenia w języku polskim

Opłaty rekrutacyjna wynosi 250 PLN lub 55 EUR

Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów i przebiegu procesu rekrutacyjnego można znależć tutaj - https://www.asp.wroc.pl/pl/uczelnia/struktura-uczelni/szkola-doktorska/rekrutacja-2023