Przyjazny Wrocław

Opublikowano 05 lut 2024
and

29 stycznia 2024 podczas przeglądów egzaminacyjnych studenci drugiego roku pracowni Podstaw Projektowania w Katedrze Wzornictwa zaprezentowali szerszej widowni prace wykonane w ramach drugiej edycji projektu realizowanego wspólnie przez Wydział Promocji i Turystyki Urzędy Miejskiego, Biuro SmartCity oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Druga edycja projektu pod nazwą „Przyjazny Wrocław” miała na celu poprawić komfort pieszych użytkowników wrocławskich dróg.

Studenci zaproponowali efekty pracy w dwuosobowych zespołach projektowych zrealizowane we wsparciu prowadzących Pracownie Podstaw Projektowania dr Grzegorza Rozwadowskiego i dr Patryka Knapczyka.

Chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania Panu Robertowi Bednarskiemu z ramienia wrocławskiego SmartCity oraz Panu dr Krzysztofowi Kubaskowi (ASP Wrocław) za wypracowanie modelu współpracy Urzędu Miasta z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Chcielibyśmy również wyrazić wdzięczność za pomoc Pani oficer pieszej miasta Wrocław Pani Annie Szmigiel-Franz za nieocenione wsparcie merytoryczne projektów.

>> więcej informacji <<