Opublikowano 12 wrz 2023
azg
Przestrzeń jest materialna

Przestrzeń jest materialna to tytuł bardzo zróżnicowanej i nasyconej formalnie wystawy, którą wczoraj 11 września 2023 roku otworzyliśmy na terenie naszej uczelni przy Placu Polskim 3/4 (Aula, przed Aulą, Gablota przy Rektoracie).

Przestrzeń jest materialna

Ekspozycja składa się z wybranych obiektów przestrzennych autorstwa uczniów z Liceów Plastycznych z całej Polski: Lublin, Zamość, Kraków, Bielsko-Biała, Gdynia, Nałęczów, Częstochowa, Rzeszów, Kielce, Poznań, Rypin, Zduńska Wola, Nowy Wiśnicz, Krosno, Zakopane, Kościelec, Jelenia Góra, Katowice, Wrocław, Radom.

Finisaż wystawy odbędzie się: 29 września 2023 roku o godzinie 17.00 w Auli ASP (Plac Polski 3/4).
Kuratorzy: Grzegorz Niemyjski, Wojciech Małek
Pomoc przy aranżacji: Roland Grabkowski

Konferencja

W dniu finisażu odbędzie się konferencja Kształtowanie, podczas której dydaktycy 16 liceów plastycznych, prowadzących przedmioty związane z rzeźbą i działaniami przestrzennymi, zaprezentują efekty pracy swoich uczniów na przestrzeni ostatnich lat. Więcej informacji o harmonogramie konferencji znajdą Państwo na plakacie.

Rozpoczęcie konferencji: 29.09.2023 r. (piątek), godz. 10.00
Miejsce: Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5, Wrocław