Przeglądy egzaminacyjne w Pracowni Podstaw Projektowania

Opublikowano 05 lut 2024
and

29 stycznia 2024 odbyły się przeglądy egzaminacyjne w Pracowni Podstaw Projektowania, Katedrze Wzornictwa na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii.

Po raz pierwszy studenci pierwszego i drugiego roku, w ciągu jednego dnia zaprezentowali prace wykonane pod okiem dr Grzegorza Rozwadowskiego i dr Patryka Knapczyka.

Poza głównymi zadaniami kierunkowymi z zakresu podstaw projektowania produktu oraz komunikacji wizualnej studenci zaprezentowali również swoje osiągnięcia w ramach prowadzonego szkicownika a także innych przedmiotów wspomagających takich jak Komputerowe Wspomaganie Projektowania, Projektowanie Edytorskie, Rysunek Prezentacyjny a także z przedmiotów ogólnoplastycznych: Rysunku Malarstwa i Rzeźby.

Jak co roku studenci zaskoczyli jakością prezentowanych zadań oraz niezwykle wysokim poziomem zaangażowania. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom realizacji rysunkowych jak i makietowych.

W imieniu prowadzących przedmiot oraz egzaminowanych studentów chcielibyśmy podziękować za liczne przybycie, Pani prorektor dr hab. Macie Płonce, Pani Dziekan Wydziału AWWiS prof. Agacie Danielak Kujdzie, Kierownikowi Katedry Wzornictwa prof. Piotrowi Jędrzejewskiemu wielu obecnym wykładowcom i ogromnej grupie kolegów ze starszych lat.

Zapraszamy na kolejne egzaminy pod koniec roku akademickiego.

Obsada Pracowni: dr Grzegorz Rozwadowski, dr Patryk Knapczyk