PROM - krótkie wyjazdy, wielkie możliwości

Opublikowano 03 lip 2023
azg
Nawa_Prom

Polecamy lekturę publikacji "PROM - krótkie wyjazdy, wielkie możliwości", w której, wśród najciekawszych projektów realizowanych w Polsce, znalazł się także ten realizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej i Promocji naszej uczelni.

Publikacja prezentuje sukcesy wybranych polskich uczelni i jednostek naukowych korzystających ze wsparcia programu PROM. Nie mogło w niej więc zabraknąć informacji o projekcie realizowanym na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu w latach 2019-2023.

Do celów szczegółowych projektu realizowanego na naszej uczelni należał udział doktorantów i członków kadry akademickiej z wrocławskiej ASP w międzynarodowych konferencjach i szkołach letnich oraz udział doktorantów z zagranicy w krótkiej wymianie stypendialnej (7 dni) w ramach wydarzeń organizowanych przez ASP we Wrocławiu.

Jak realizacja projektu przyczyniła się do umiędzynarodowienia uczelni? Co było największym wyzwaniem i sukcesem w projekcie? Zapraszamy do lektury! Opis projektu na stronach 25-29, link do publikacji: TUTAJ

Więcej o projektach NAWA realizowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej i Promocji.