Przejdź do treści

Project Room

Konkurs
Opublikowano 25 lip 2023
and

Zapraszamy do udziału w dwunastej edycji programu wsparcia młodych twórców, w ramach którego otrzymują oni możliwość zrealizowania indywidualnej wystawy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Do udziału w projekcie może zgłosić się każdy, kto ukończył wyższe studia artystyczne lub jest w ich trakcie oraz ma mniej niż 40 lat. Aby wziąć udział, należy przesłać swoje CV, portfolio i projekt autorskiej wystawy w przestrzeni {Project Room} na adres projectroom@u-jazdowski.pl (plan przestrzeni jest na >> stronie <<

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 sierpnia 2023.

Spośród zgłoszeń spełniających wymogi formalne do 15 września 2023 jury wybierze sześć projektów wystaw, które zostaną zrealizowane, począwszy od października 2023 w odstępach minimum miesięcznych.

Project Room
<p>Project Room</p>
Project Room
<p>Project Room</p>
Project Room
<p>Project Room</p>
Project Room
<p>Project Room</p>

Wybrani artyści otrzymają honorarium oraz budżet produkcyjny w wysokości 17 000 zł na realizację wystawy i aranżację przestrzeni Project Roomu, uzyskają także wsparcie realizacyjne i promocyjne ze strony instytucji. Po zakończeniu wszystkich sześciu prezentacji jury wybierze najciekawszą ekspozycję i nagrodzi ją dodatkową nagrodą w wysokości 20 000 zł netto. Swoją ulubioną wystawę będzie mogła wybrać także publiczność – autorka lub autor najlepiej ocenionego przez widzów projektu otrzyma 20 000 zł netto.

Szczegóły dotyczące zasad aplikowania zawarte są w regulaminie dostępnym na >> stronie << 

Pozostałe aktualności