The Prize of the Hungarian Association of Graphic Artists dla Jarka Grulkowskiego.

Opublikowano 14 paź 2008

Za pracę "Eksperymentalne laboratorium IV" na VI Międzynarodowym Biennale Rysunku w Pilźnie Jarosław Grulkowski uhonorowany został nagrodą Węgierskiego Stowarzyszenia Grafiki.

Jury w składzie : Werner Schaub, prezes IAA w Europie. Prof. Jitka Svobodová, Akademii Sztuk Pięknych w Pradze. Prof Jacek Szewczyk, rektor Akademii Sztuk Pięknych im.Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. PhDr. Jana Potužáková, Theoretic of Visual Arts. Christine Midgley,The University of Northampton. István Madácsy, węgierski Uniwersytet Sztuk Pięknych Doc.Stanisláv Bubán, Akademii Sztuk Pięknych, Bratysława . Przyznało Grand Prix Wille Marianne Ogilvie z Niemiec. A poniżej prace Jarka.