Przejdź do treści

POLIgrafika (fotorelacja)

Ogłoszenie
Opublikowano 28 cze 2021

Wystawa pedagogów i studentów Katedry Projektowania Graficznego.

Wystawa w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach, zatytułowana POLIgrafika, szeroko, z rozmachem, w różnych mediach, prezentuje osiągnięcia twórcze pedagogów i studentów Katedry Projektowania Graficznego Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Wystawę można zobaczyć w atrium czerwonym, Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach, przy ul. Konarskiego 22b.

Wystawa czynna jest od 21 czerwca do 23 sierpnia 2021 r.

Dodatkowo w Klubie Pracowników Politechniki Śląskiej, przy ul. Banacha 3 w Gliwicach, jest tez otwarta indywidualna wystawa Macieja Majchrzaka z Katedry Projektowania Graficznego Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu zatytułowana Wystawka. Słowniczek projektowania pisma  cz. 1. To połączenie prezentacji realizacji w dziedzinie projektowania krojów pisma z przybliżaniem pojęć i zagadnień związanych z tą dziedziną projektowania graficznego. Maciej Majchrzak jest laureatem Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska. 

Wystawa jest dostępna od 21 czerwca do 23 sierpnia 2021 r.


zdjęcia: Karolina Maria Wiśniewska, Anna Trojanowska, Maciej Majchrzak

projekt graficzny i info: Maciej Majchrzak

zamieściła: AN

Pozostałe aktualności