Polecamy w Galerii "Za szkłem" LITOSFERĘ czyli prace studentów prof.Pawła Frąckiewicza.

Opublikowano 17 kwi 2008

Na finisażu tej wystawy w piątek 18 kwietnia o godz 14.00 spotkanie z prof. Mirosławem Pawłowskim, autorem publikacji "Grafika Artystyczna - Podręcznik Warsztatowy"

Od 14 kwietnia do 21 kwietnia w Galerii "Za szybą" na pl.Polskim 3/4 czynna będzie wystawa "Litosfera" wybranych prac studentów tworzących litografie w pracowni prof.Pawła Frąckiewicza. Ekspozycja ukazuje bogactwo estetyczne litografii,wydrukowanych w pracowni w ciągu ostatnich 15 lat. A przy okazji tej wystawy promocja książki prof.Mirosława Pawłowskiego "Grafika Artystyczna -Podręcznik Warsztatowy". Uznana w środowisku za najlepiej zaprojektowaną książkę roku poświęconą grafice artystycznej "Grafika Artystyczna - Podręcznik Warsztatowy" prof. Mirosława Pawłowskiego będzie podpisywana przez redaktora i projektanta na uroczystym finisażu w piątek 18 kwietnia 2008 roku o godzinie 14.00. Na zdjęciach :plakat wystawy ,logo pracowni prof. Frąckiewicza ,okładka książki prof.Pawłowskiego i zdjęcie naszego piątkowego gościa prof. Mirosława Pawłowskiego. autor tekstu, plakatu i zdjęć: prof.Paweł Frąckiewicz autorzy logo: prof. Paweł Frąckiewicz, Piotr Zalewski.