Przejdź do treści

Pokonaj potwory lęku i przejmij ster swojego rozwoju

Ogłoszenie
Opublikowano 09 lis 2022
im

Prowadzący: dr Amelia Golema i mgr Małgorzata Kramarz

18 listopada 2022 r. godz. 9.00-14.00

Sala Konferencyjna Wrocławskiego Centrum Akademickiego, Rynek 13, I piętro, godz. 9.00-14.00

Obowiązuje limit miejsc. Trzeba się spieszyć, bo o zakwalifikowaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na wydarzenie zaczyna się 10 listopada 2022 r. od godz. 12.00 i potrwa do 14 listopada 2022 r. do godz. 12.00.

W tym czasie będzie aktywny formularz zgłoszeniowy. Link do formularza rozesłany został do wszystkich studentów wrocławskiej ASP drogą mailingową.

O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie studenci zostaną powiadomieni mailowo. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym w dniu 14 listopada 2022 r. do godz. 16.00. Przygotowana zostanie także lista rezerwowa. Jeżeli ktoś z osób zakwalifikowanych zrezygnuje z udziału w warsztatach wówczas będziemy kontaktować się z kolejną osobą z listy oczekujących.

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław. Partnerem projektu jest Wrocławskie Centrum Akademickie.


ICRA Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty – wspólna inicjatywa dydaktyczna Akademii artystycznych Wrocławia

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta  wraz z Akademią Muzyczną im. K. Lipińskiego i Akademią Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego filia we W-wiu rozpoczęły wspólny projekt dydaktyczny, mający na celu wsparcie kształcenia w zakresie kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy. Przy pomocy Wrocławskiego Centrum Akademickiego rusza  seria warsztatów, na które zapraszamy zainteresowanych studentów.

Pozostałe aktualności