Przejdź do treści

Piknik artystyczny

Ogłoszenie
Opublikowano 15 wrz 2022
and

17 września w Tarczynie odbędzie się kolejna, szósta edycja pikniku artystycznego, organizowanego przez Fundację FLOWLAND,  podczas którego będzie można spotkać się ze sztuką, poznać historię regionu i zrelaksować się na terenie kilkusetletniego gospodarstwa. 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was ciekawe warsztaty, spotkania i dyskusje: porozmawiamy między innymi o przyszłości zabytków oraz starych cmentarzy chrześcijańskich i żydowskich. Ponadto, w programie znajdziecie wystawę sztuki współczesnej zorganizowaną wraz z Galerią Sztuki w Legnicy, którą otworzymy dla Was w Domu nr 13, ale także koncerty: zespołu Dyvostruny oraz kwartetu Orbis. Nie zabraknie oczywiście tego, co wszyscy lubią najbardziej, czyli sesja jogi na trawie, warsztaty z robienia (s)tworów patykopodobnych, szachy i wiele innych atrakcji, nie tylko dla dzieci. W ramach nieodłącznego punktu programu, jakim jest oczywiście jarmark, skosztujecie u nas wspaniałych wyrobów lokalnych rzemieślników oraz zobaczycie wyroby rękodzielnicze twórczyń i twórców. W tym roku również będziemy mieli przyjemność ogłosić nominacje w konkursie Zabytek-nie zapomnij! / Denkmal-denk mal dran!.

Widzimy się w Tarczynie 17 września!

Grafika promująca 6. Piknik artystyczny w Tarczynie

Informacje praktyczne

  • 6. piknik artystyczny FLOWLAND odbędzie się pod adresem: Tarczyn 13, 59-610, Wleń.
  • Imprezie, jak co roku, przyświeca idea slow, dlatego też parking usytuowany zostanie na wyznaczonym do tego terenie, tuż przed wjazdem do Tarczyna.
  • Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę, więc czekamy na Was bez względu na warunki atmosferyczne.
  • Myśląc o naszym środowisku, zwracamy się także z prośbą do uczestników o przyniesienie własnych sztućców czy talerzyków, aby uniknąć nadmiernego zużycia plastiku. Z góry dziękujemy!

Pełny program dostępny już wkrótce na stronie Organizatora: www.flowland.org oraz na profilu na Facebooku: www.fb.com/flowlandtarczyn

Pozostałe aktualności