Przejdź do treści

Paradyż Designers

Konkurs
Opublikowano 22 lut 2024
im

To już ostatnie dni na wzięcie udziału w 3. edycji międzynarodowego konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż.

Tylko do 29 lutego do godziny 23.59 można przesyłać zgłoszenia konkursowe. To niepowtarzalna okazja, by zaprezentować swoje projekty i sięgnąć po nagrody o łącznej wartości ponad 40 000 EURO, a także możliwość wyjazdu do Mediolanu na Salone del Mobile.

Głównym zadaniem jest zaprojektowanie przestrzeni lub produktu w formie grafiki 3D z zastosowaniem spieków wielkoformatowych TRI-D na potrzeby konkursu lub przesłanie projektu wcześniej wykonanego bądź zrealizowanego. Daną wizualizację można zgłosić do kilku kategorii, jeśli spełnia ona określone wymagania. W konkursie wyodrębniono kategorie: Główną (dla architektów i projektantów wnętrz), Projekt studencki (dla debiutantów: studentów kierunków artystycznych i architektonicznych) oraz Specjalną z podziałem na zastosowanie spieków TRI-D: Produkt, Outdoor i Wnętrze. W każdej z kategorii na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi ponad 40 000 EURO.

Więcej informacji o konkursie na >> stronie <<

konkursu Paradyż Designers

Pozostałe aktualności