Przejdź do treści

Otwarte Głowy

Ogłoszenie
Opublikowano 06 lut 2024
im

Ruszyły zapisy na konferencję edukacyjną pn. „Otwarte Głowy”, która odbędzie się 17 lutego 2024 roku, we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich tych, którzy na co dzień zajmują się szeroko rozumianą edukacją, wspieraniem oraz rozwojem ludzi młodych w szkołach, uczelniach i innych placówkach wychowawczo-edukacyjnych Aglomeracji Wrocławskiej. Zapraszamy nauczycieli, dydaktyków, psychologów, nauczycieli akademickich, dyrektorów placówek oświatowych, liderów samorządowych oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnym podejściem do edukacji.

 

Prowadzący konferencję: Janina Bąk, Przemysław Staroń, Maciej Makselon oraz Piotr Jacoń.

Rejestracja odbywa się pod adresem https://otwarteglowy.eu.

 

 

Agenda konferencji:

9:15-10:00              Rejestracja uczestników

10:00-10:30           Otwarcie konferencji-Piotr Jacoń, dziennikarz i prezenter programów informacyjnych

10:30-11:30           Już dawno nie wystarczy mieć opinii. O tym, jak i dlaczego warto wspierać równość, różnorodność i równowagę psychiczną - Janina Bąk, statystyczka, aktywistka, influencerka i autorka książek, opowiada o liczbach i liczeniu, autorka dwóch bestsellerowych książek o statystyce pt. "Statystycznie rzecz biorąc”.

11:30-12:30           Feminatywy, o co tyle krzyku? - Maciej Makselon, nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim, redaktor, nauczyciel pisania i skutecznej komunikacji.

12:30-13:30           Lunch

13:30-14:30           W „Szkole bohaterek i bohaterów", czyli jak bardziej uwierzyć w siebie? - Przemysław Staroń, psycholog, kulturoznawca i nauczyciel, w tym Nauczyciel Roku 2018, autor książek pt. „Szkoła Bohaterek i Bohaterów”.

14:30-15:30           Panel dyskusyjny dotyczący wdrażania polityki równościowej w edukacji Piotr Jacoń, Janina Bąk, Maciej Makselon, Przemysław Staroń

Pozostałe aktualności