Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych PROMOCJE 2023

Opublikowano 17 paź 2023
im
Konkurs

Galeria Sztuki w Legnicy organizuje Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE od 1991 roku. Jest to jeden z najstarszych tego typu konkursów w Polsce. Jego adresatami są absolwenci wyższych uczelni artystycznych. Główną nagrodę w Przeglądzie stanowi wystawa indywidualna laureata wraz z katalogiem, realizowana w przeciągu 24 miesięcy od ogłoszenia wyników. W tym roku zapraszamy do udziału w Przeglądzie absolwentów z 2022 i 2023 r.

Aby wziąć udział we wstępnej kwalifikacji do Przeglądu należy w terminie do 22 października 2023 r. dostarczyć do Galerii kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) oraz fotografie 3 prac wykonanych w dowolnej technice malarskiej wraz z ich szczegółowym opisem - technika, wymiary, rok powstania. Ważne: co najmniej jedna praca powinna być wykonana przez autora po ukończeniu uczelni.Dla laureatów konkursu atrakcyjne nagrody (m.in. finansowe oraz z postaci wystaw indywidualnych).

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia: Promocje 2023 (legnica.eu)

doc, 39 KB
pdf, 320.94 KB