Przejdź do treści

Odkryj Potęgę Twojego Pomysłu na Falling Walls Wrocław

Ogłoszenie
Opublikowano 29 cze 2023
azg

Czy w Twojej głowie rodzą się innowacyjne pomysły? Czy jesteś osobą, która ma odwagę przekraczać granice wiedzy i technologii? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne wydarzenie – Falling Walls Wrocław!

Co to jest Falling Walls?

Falling Walls to globalne forum, które otwiera drzwi do świata nauki i biznesu dla młodych wynalazców, twórców i wizjonerów. Wrocław włącza się w ten międzynarodowy nurt, będąc jednym z kluczowych punktów tego wydarzenia w Polsce. To prawdziwa perła Dolnośląskiego Festiwalu Nauki!

Na czym to polega?

Uczestnicy Falling Walls dostają unikalną szansę zaprezentowania swoich pomysłów, wynalazków, badań lub modeli biznesowych przed publicznością i specjalnym jury składającym się z ekspertów naukowych
i biznesowych. A to wszystko w zaledwie 3 minuty!

Dla kogo jest to wydarzenie?

Jeśli jesteś na początku swojej kariery, masz głowę pełną innowacyjnych pomysłów, a w Twoim sercu płonie pasja do nauki lub biznesu – Falling Walls Wrocław to Twoje miejsce! Niezależnie od dziedziny, ta platforma oferuje Ci szansę na globalne rozpoznanie.

Czego można oczekiwać?

Wyobraź sobie stanie na tej samej scenie, co nobliści, prezesi wielkich korporacji i światowej sławy naukowcy! Przełam swoje własne mury, zainspiruj się innymi finalistami, i doświadcz atmosfery pełnej pasji i kreatywności. Co więcej, jako uczestnik masz szansę wygrać bilet na finałowe zawody w Berlinie!

A najlepsze jest to, że uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu jest dla Ciebie zupełnie darmowe, podczas gdy inni płacą ponad 1000 euro za bilet!

Jak się zgłosić?

Chcesz stać się częścią tej niesamowitej przygody? To proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Falling Walls.

Nie przegap tej okazji – Falling Walls Wrocław to Twoja szansa na pokazanie świata, że masz w sobie siłę, aby zmieniać rzeczywistość! 

Falling Walls

Pozostałe aktualności