Przejdź do treści

NYX HOTELS - Art Lives Here

Konkurs
Opublikowano 22 cze 2022
azg

Jesteś artystką lub artystą z Polski, lub z krajów w naszym regionie? W swojej praktyce wykorzystujesz malarstwo, rysunek, rzeźbę lub fotografię? Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie!

NYX Hotel Warsaw to szczególne miejsce, w którym znaleźć można prace jednych z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli polskiej sztuki współczesnej. To przestrzeń, w której dzieła sztuki mogą być nie tylko prezentowane, ale też tworzone. Teraz współtworzenia sztuki w NYX Hotel Warsaw zapraszamy również Ciebie!

Jeszcze szerzej otwieramy drzwi dla sztuki. Zapraszamy artystki i artystów do udziału w konkursie NYX Hotel – Art Lives Here. Nagrodą w nim jest trzytygodniowa rezydencja artystyczna w naszym hotelu w samym sercu Warszawy.

 

Rezydenci i rezydentki otrzymają do dyspozycji pracownię artystyczną oraz merytoryczne wsparcie ze strony jury i ambasadorów konkursu. Zwieńczeniem programu będzie wernisaż stworzonych przez uczestników prac. Jedna z nich, wybrana głosami internautów, zostanie zakupiona przez hotel i wyeksponowana obok prac takich artystek i artystów jak Anna Barlik, Norbert Delman, NeSpoon, Mariusz Tarkawian, Aleksandra Waliszewska czy Mariusz Waras.

Aby wziąć udział w konkursie, postępuj zgodnie z poniższymi trzema krokami:

  1. Zapoznaj się z regulaminem
  2. Pobierz Oświadczenie i RODO
  3. Odeślij podpisane dokumenty wraz z 3 zdjęciami swoich prac na adres artatnyx@leonardo-hotels.com

 

konkurs

Pozostałe aktualności