Niedoskończone open call

Opublikowano 03 sty 2023
im

Znowu ci nie wyszło? Wszyscy dookoła osiągnęli sukces, a ty nie zdążył_ś na deadline, a świetny pomysł przerodził się w niewypał? W kącie leży niedoskończony projekt? Nic nie zmieniaj, nic nie dodawaj, tylko przynieść go do nas! Zrobimy z niego coś wspaniałego!

Poszukujemy prac, które według Was, ich twórców, są nieskończone, uszkodzone, wybrakowane, nieidealne, z błędami, pokreślone, porzucone. Chcemy zaprezentować prace niedoskończone, czyli takie, które reprezentują moment kryzysu i związane z nim emocje.

Jeśli gdzieś w domu, pracowni, niszczarce zalega Ci taka praca lub chciałbyś stworzyć coś w duchu Niedoskończoności, daj nam znać:  kolezankikuratorki@gmail.com lub w wiadomości prywatnej wydarzenie na fb; jesteśmy otwarte na wszelkie współprace, propozycje, techniki.

Na wasze zgłoszenia czekamy do końca stycznia; wystawę planujemy wiosną 2023 roku w Poznaniu.

Projekt non-profit; ale zadbamy o wszystko, co jest potrzebne do realizacji.

kim jesteśmy?

Studentkami II roku Kuratorstwa i Teorii Sztuki Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz  w Poznaniu. Tworzymy wystawę, która ukaże destrukcyjny wpływ dążenia do perfekcji; będzie normalizować niedoskonałości oraz zmagania ze zwątpieniem i wypaleniem.