Nagroda Terras Gauda 2022

Opublikowano 09 Maj 2022
im

6 maja w Vigo, w Hiszpanii, miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu tegorocznej edycji Międzynarodowego Biennale Plakatu Terras Gauda.  Drugą nagrodę otrzymała studentka trzeciego roku Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów z Kierunku Projektowanie Graficzne-Maria Nolepa, która osobiście odebrała dyplom i statuetkę.
Laureatka stworzyła swoją pracę w ramach zadania semestralnego z przedmiotu Plakat prowadzonego przez prof. Magdalenę Wosik.

Konkurs Międzynarodowego Biennale Plakatu Terras Gauda został stworzony przez Zarząd Bodegas Terras Gauda, ​​S.A., aby złożyć hołd Francisco Mantecón – artyście, który był odpowiedzialny za projekt korporacyjnego wizerunku firmy. Organizatorzy szacunek dla jego pracy chcą wyrazić wspierając nowe talenty twórcze. Teraz do grona tych talentów dołączyła także Maria. Gratulujemy!