"Milky Way" w mia ART GALLERY

Opublikowano 14 gru 2021

Zapraszamy na wystawę studentów i absolwentów naszej uczelni - już od 17 grudnia!

Kończący się rok był nie tylko rokiem pandemicznym. Był to rok Stanisława Lema. W dniach 17 grudnia – 29 stycznia 2022 r. we wrocławskiej galerii Mia zobaczyć będzie można wystawę „Milky Way", stanowiącą hołd dla wizualnego potencjału literatury autora "Solaris", złożony w rocznicę jego urodzin. Zaproszeni do wystawy artyści zostali stworzyli obrazy inspirowane jego twórczością. Są to studenci i absolwenci Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta związani z pracownią malarską prof. Łukasza Huculaka:

Agnieszka Apoznańska / Aleksander Baszyński / Paweł Baśnik / Wiktor Gałka / Łukasz Huculak / Zuzanna Janosz / Justyna Klecka / Tomasz Kwiatkowski / Kami Mierzvvisk / Paulina Rega / Jacek Wasilewski

Milky Way

17.12.21 – 29.01.22