Przejdź do treści

Małopolskie Dworce Autobusowe

Konkurs
Opublikowano 23 lis 2022
im

Spółka Małopolskie Dworce Autobusowe S.A. ogłasza konkurs na opracowanie jednolitego znaku graficznego (logotypu) dla serwisu transakcyjnego do sprzedaży biletów autobusowych PKS.pl.
 

Celem konkursu jest wyłonienie oryginalnego projektu znaku graficznego (logotypu) PKS.PL, który stanie się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej Spółki Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., oraz samego PKS.PL, i będzie przeznaczony do celów promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych, identyfikacyjnych i innych, zgodnych z zakresem działalności organizatora Konkursu. W szczególności wykorzystywany będzie na grafice internetowej, materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych i innych, a także na nośnikach elektronicznych.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, w tym twórców, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych, i osób prawnych oraz podmiotów nieposiadających osobowości prawnej, w szczególności podmiotów, które posiadają doświadczenie w opracowywaniu logotypów wraz z Księgą Znaku.

Organizatorem konkursu jest Spółka Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.

Prace konkursowe można składać do dnia 9 grudnia 2022r., do godz.: 13:00 w siedzibie Spółki Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., ul. Mosiężnicza 3, 31-547 Kraków, II p.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu

Pozostałe aktualności