Przejdź do treści

Made in Wrocław 2023

Ogłoszenie
Opublikowano 02 paź 2023
and
Made in Wrocław 2023

Made in Wroclaw to unikalne wydarzenie biznesowe, skoncentrowane na technologii i innowacjach. Co roku przyciąga do Wrocławia czołowych ekspertów, liderów branży i pasjonatów technologicznych. Tegoroczne wydarzenie pod hasłem Tech Generation łączy Konferencję, Expo i Galę Biznesową połączoną z Konkursem Technologicznym dla startupów.

Expo

Poznaj innowacje, które tworzą przyszłość i wynalazki powstające we Wrocławiu, które mogą zmienić świat! Weź udział w 7 edycji Made in Wroclaw EXPO! Zobacz technologie tworzone na wrocławskich uczelniach, spotkaj ludzi tworzących ekosystem innowacji i zaprojektuj swoją ścieżkę kariery. Weź udział w konkursach, wygraj cenne nagrody i gadżety technologiczne. Wszystko to już 17 października!

Targi Made in Wroclaw to okazja do poznania wyjątkowych wrocławskich produktów i historii wrocławskich firm, które działają dynamicznie na rynkach krajowych i międzynarodowych. Już 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym obok Hali Stulecia będzie można zobaczyć i wypróbować nowinki technologiczne, które powstają w naszym regionie.

Odbierz swoją darmową wejściówkę >> na stronie <<

Targi odbędą się 17 października w godzinach 9:30–16:00.

Made in Wrocław 2023

Konferencja

Studentów zapraszamy również na naszą konferencję! Na scenie pojawią się eksperci ze świata biznesu i technologii, m.in Michał Sadowski z Brand24, Joanna Lisiecka z Perspektywy Women in Tech oraz Bartek Pucek!

Z kodem “MadeinWro-23-Student” specjalne bilety dla studentów w cenie jedynie 50PLN! Uwaga, liczba biletów ograniczona. Szczegóły i bilety >> na stronie <<

(Zakup biletu z rabatem dla studenta jedynie dla osób posiadających ważną legitymację studencką/uczniowską)


Więcej informacji o wydarzeniu >> na stronie <<

Pozostałe aktualności