Przejdź do treści

Konferencja ELIA w Bratysławie

Ogłoszenie
Opublikowano 26 Maj 2022
azg

W dniach 11-13 maja 2022 r. przedstawicielki Działu Współpracy Międzynarodowej i Promocji reprezentowały naszą uczelnię na konferencji European League of Intitutes of Arts (ELIA) w Bratysławie.

Spotkanie dotyczyło podsumowania dotychczas podejmowanych oraz planowanych działań w zakresie umiędzynarodowienia kształcenia artystycznego. 

Kierowniczka działu - Aleksandra Zaczek- Gbiorczyk oraz Specjalistka ds. umiędzynarodowienia kształcenia- Paulina Zaweracz były panelistkami konferencji. W swojej prezentacji poruszyły kwestie diagnozy obecnego stanu internacjonalizacji, zmieniających się wymogów i celów, a przede wszystkim dobrych praktyk naszej Akademii w zakresie nowoczesnych i efektywnych partnerstw międzynarodowych, na przykładzie współpracy z instytucjami ukraińskimi w obliczu wojny.

Wystąpienie spotkało się z ogromnym uznaniem międzynarodowych gości, którzy, zainspirowani działaniami naszej społeczności, będę starali się przenieść nasze doświadczenia na grunt swoich instytucji i krajów.

Bratysława ELIA
Bratysława ELIA
Bratysława ELIA
ELIA logo

Pozostałe aktualności