KINOMURAL (fotorelacja)

Opublikowano 27 wrz 2021

W sobotę 25 września odbyło się wydarzenie, w które zaangażowani byli dydaktycy i studenci naszej uczelni.

Przez pół roku w semestrze letnim 2020/2021 studenci naszej uczelni pracowali pod okiem pedagogów Katedry Sztuki Mediów (kuratorkami ze strony ASP były Aga Jarząb i Maja Wolińska) oraz Piotra Bartosa - jednego z założycieli i organizatorów Kinomural, nad realizacją prac, które można było obejrzeć na ścianach wrocławskich kamienic.

W sobotni wieczór na kamienicach wrocławskiego Nadodrza wyświetlone zostały prace naszych studentów i pedagogów:

Agnieszki Talik, Wrunii, Anity Gurgi, Magdaleny Nowak, Wojciecha Puławskiego, Marii Nolepy, Marka Grzyba, Alicji Kopczyńskiej, Iryny Kliui, Klaudi Butrowskiej, radzikows, Piotra Cudaka, Marty Oleksy, Maji Śmietanki i Tomasza Ostaszewskiego.

Wydarzenie specjalne: Pokaz LIVE „Kobieta Gigant", kinoMANUAL (Aga Jarząb i Maciek Bączyk) & Brojek.

Więcej informacji: www.kinomural.com

zamiesciła azg