Kalendarze z Pracowni Książki. Z nami czas płynie pięknie! (fotorelacja)

Opublikowano 13 sty 2022

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu który odbył się we wtorek 11 stycznia.

Prezentujemy kolejną odsłonę BOOKmacherów – cyklu wystaw pokazujących książki powstające w Katedrze Projektowania Graficznego wrocławskiej ASP.

Tym razem Pracownia Książki serdecznie zaprasza na wystawę kalendarzy książkowych zaprojektowanych przez studentów w ramach naszych zajęć.

W Gablocie przy Rektoracie (galerii mieszczącej się w budynku ASP przy Placu Polskim) pokazujemy wybrane dwadzieścia cztery kalendarze – czarno-białe i tęczowe, żartobliwe i bardzo serio, kryjące w sobie historie i dekoracyjne – każdy inny i każdy niezwykły, tak jak jego Autor.
W ramach zadania, które podejmują studenci już od 2017 roku, na bazie autorskich projektów powstają zwykle tylko pojedyncze makiety, jednak staramy się także część prac drukować w nieco większym nakładzie.

Uczestnicy wystawy / autorzy kalendarzy:
Aleksandra Golik
Martyna Byczyńska