Przejdź do treści

Jawor-Parkiet Design Awards

Konkurs
Opublikowano 24 kwi 2023
and

Uwaga studenci! Trwa konkurs Jawor-Parkiet Design Awards. Pokażcie swój pomysł na wnętrze z podłogami Jawor-Parkiet i zawalczcie o atrakcyjne nagrody. 

Do udziału w rywalizacji zapraszamy zarówno profesjonalistów wykonujących zawód architekta, architekta wnętrza, projektanta, ale także młodych adeptów zawodu studiujących na kierunkach architektonicznych. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu wnętrza z zastosowaniem podłóg Jawor-Parkiet. Prace należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konkurs.jawor-parkiet.pl

Na zgłoszenia jest czas do 12 maja 2023 r.

Grafika promująca 5. edycję kreatywnego konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

Udział w konkursie to nie tylko możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Dla studentów do także szansa na rozwój poprzez zaprezentowanie swojego twórczego potencjału w ogólnopolskim konkursie. Możliwość rywalizacji z profesjonalistami oraz okazja do zdobycia cennego doświadczenia, które pomoże w rozwoju kariery i kształtowaniu marki osobistej.

Nagrody

Uczestnicy 5. edycji Jawor-Parkiet Design Awards będą walczyć o nagrodę główną w dwóch kategoriach: projekt wnętrza i realizacja. Laureaci I miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł. Na autorów wyróżnionych prac czekają nagrody w postaci profesjonalnej sesji wizerunkowej oraz vouchera na audyt mediów społecznościowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 maja 2023 r.

Jury

Najlepsze projekty wnętrz i realizacje z zastosowaniem podłóg drewnianych Jawor-Parkiet wybierze pięcioosobowe jury w składzie:

Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”,
Monika Bronikowska, współwłaścicielka pracowni HOLA Design,
Przemysław Szklarzewski, właściciel platformy Archidesk.pl,
Grzegorz Sadowski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży Jawor-Parkiet,
Sebastian Sklepik, Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet.

Pozostałe aktualności