InsERT

Opublikowano 31 Maj 2022
im

Jury Konkursu firmy InsERT i ASP we Wrocławiu w składzie: Marek Grzyb, Anna Trojanowska, Artur Skowroński, Joanna Skrzypiec-Żuchowska, Barnaba Mikułowski, Beata Wrońska, Ewelina Łagowska, Karolina Polak, Kamila Kuncewicz, Katarzyna Korczak Głowacka, Agata Laurowska oraz Kamil Smuszkiewicz postanowiło nagrodzić i wyróżnić projekty następujących studentów:

I Nagroda: Katarzyna Paterek

II Nagroda: Emilia Skwarska

III Nagroda (ex aequo): Justyna Kazanecka i Kinga Mamzer

Wyróżnienia I-go stopnia: Aleksandra Fajlert, Anna Padula, Oktawia Śmiatacz, Maria Wołodko

Wyróżnienia II-go stopnia: Natalia Berczuk, Agata Szmytkowska

Przy ocenie i wyborze prac członkowie jury kierowali się przede wszystkim następującymi kryteriami:

- zrozumienie tematów konkursu,

- uwzględnienie grupy docelowej i uwag przekazanych podczas konsultacji,

- wartość artystyczna.

Jury pragnie zwrócić uwagę na wyjątkowo wysoką jakość tegorocznych realizacji – wszyskie projekty są niezwykle rozbudowane i dopracowane w każdym szczególe, co zasługuje na podkreślenie ze względu na fakt, że tegoroczna edycja trwała niespełna 2 miesiące!

Nagrodzone prace charakteryzują się zrozumieniem potrzeb biznesowych organizatora konkursu, zachwycającą pomysłową kreacją oraz poziomem realizacji. Jury podkreśla, że wszystkie wyróżnione prace cechuje kreatywność i docenia wysiłek, który został włożony w ich realizację. Wręczenie nagród i dyplomów miało miejsce 30 maja 2022 roku w Auli ASP w budynku CSU. Jury dziękuje wszystkim uczestnikom Konkursu.