Grafiki do książki

Opublikowano 10 kwi 2024
im
konkurs

Zapraszamy grafików, w tym także studentów uczelni artystycznych, do wzięcia udziału w  konkursie na wykonanie zestawu symbolicznych grafik do książki Dobra wiadomość o ratunku w Chrystusie (Nowy Testament we współczesnym języku polskim) w Nowym Przekładzie Dynamicznym.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie trzech mini grafik o charakterze symbolicznych szkiców będących graficznym uzupełnieniem do następujących tekstów z Nowego Testamentu:
1) Postać Chrystusa ukrzyżowanego z 27 rozdziału Ewangelii Mateusza.
2) Architektura (domy, budynki) z 17 rozdziału Dziejów Apostolskich (wersety 15-34).
3) Statek na morzu z 27 rozdziału Dziejów Apostolskich.

Warunki uczestnictwa

• Konkurs jest przeznaczony dla grafików, w tym również studentów uczelni artystycznych.
  • Celem konkursu jest wyłonienie grupy grafików do przyszłej komercyjnej współpracy. Ze zwycięzcą planujemy podpisać kontrakt na wykonanie dwustu grafik do Nowego Testamentu w Nowym Przekładzie Dynamicznym.
  • Każdy uczestnik powinien zgłosić trzy ww. mini grafiki.
  • Prace mają być oryginalne, dotąd niepublikowane i nieprezentowane wcześniej w innych konkursach.
  • Więcej szczegółów na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie na stronie: https://vocatio.com.pl/pl/i/Regulamin-konkursu-na-grafiki-do-ksiazki-Dobra-wiadomosc-o-ratunku-w-Chrystusie/41

• termin dostarczenia prac konkursowych do: 31 maja 2024 r.
  • prace należy dostarczyć e-mailem (szczegóły w Regulaminie konkursu).

Nagrody

Nagroda główna (objęta zapłatą) przewidziana dla zwycięzcy konkursu to podpisanie kontraktu na podstawie umowy o dzieło na kwotę netto 15.000 zł za wykonanie dwustu mini grafik.

Nie wykluczamy możliwości współpracy przy innych projektach, również z grafikami, którzy znaleźli się w pierwszej piątce najlepiej ocenionych prac.

Więcej informacji na stronie