Przejdź do treści

Graduation Projects 2023

Konkurs
Opublikowano 23 paź 2023
and

Zamek Cieszyn zaprasza do wzięcia udziału w 22. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2023 roku.

Graduation Projects to przegląd, którego uczestnikami są dyplomanci kierunków projektowych z Czech, Polski, Słowacji i Węgier oraz obywatele tych państw studiujący poza krajami Grupy Wyszehradzkiej. Można zgłaszać prace licencjackie, jak i magisterskie. Dyplomy są oceniane w dwóch kategoriach: 2D i 3D – grafiki użytkowej (w tym projektowania stron WWW, użytkowych projektów aktywnych, czy aplikacji ekranowych) oraz wzornictwa przemysłowego (z uwzględnieniem tkanin, ubioru, szkła lub ceramiki).

Graduation Projects 2023

Do przeglądu zgłaszane mogą być prace dyplomowe obronione w okresie od 2 listopada 2022 do 31 października 2023 w szkołach krajów Grupy Wyszehradzkiej, bądź przez obywateli Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier na uczelniach zagranicznych. Szczegóły, w tym, regulamin przeglądu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.graduationprojects.eu, w zakładce „Weź udział”.

Wystawa: Prace laureatów przeglądu zostaną zaprezentowane na wystawie w Cieszynie w pierwszym kwartale 2024 roku w Zamku Cieszyn.

Pozostałe aktualności