Generacja Z: trendy, wartości, komunikacja

Opublikowano 04 kwi 2024
im

Warsztaty dla wykładowczyń i wykładowców naszej Akademii "Generacja Z: trendy, wartości, komunikacja"

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji dwugodzinnych warsztatów dedykowanych pracownikom dydaktycznym ASP, którzy chcieliby porozmawiać na temat socjologicznego oraz psychologicznego ujęcia teorii pokoleń i swoich własnych przekonań na temat obecnego pokolenia Z.

Warsztaty będą stanowić przestrzeń dla wymiany spostrzeżeń na temat doświadczenia relacji dydaktyk-student. Celem spotkania jest wsparcie kadry w rozumieniu i jak najlepszej komunikacji z obecnym pokoleniem studentów i młodych dorosłych. Warsztaty poprowadzi Aneta Ilnicka, psycholożka, która od około 5 lat prowadzi na ASP konsultacje psychologiczne dla studentów.

Warsztaty odbędą się 16 kwietnia (wtorek) o godz. 14.00 w Kuchni (sala 612, VI piętro) w budynku CSU przy ul. Traugutta.

Ilość uczestników to maksymalnie 16 osób, osoby chętne do udziału proszone są o zgłoszenie drogą mailową do dnia 15 kwietnia  na adres  prordyd@asp.wroc.pl. Zapraszamy!

Warsztaty dla wykładowczyń i wykładowców naszej Akademii