Przejdź do treści

Galeria Szybka

Opublikowano 31 sty 2023
im
Data
3 lut 2023
Wernisaż i uroczyste otwarcie Galerii Szybka godz. 19.00
Miejsce

Galeria Pracownia Serwis
ul. Hallera 39, Wrocław

Pracownia Galeria SERWIS to miejsce tworzone przez Kolektyw Zbiór Pusty - studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu: Igę Bujarkiewicz, Zuzannę Chęcińską, Kasię Banasiak, Justynę Kazanecką, Zuzannę Kliniewską, Jana Kowalskiego, Kingę Gralak, Kacpra Wiatraka.

Jako kolektyw zajmujemy się organizacją wystaw, warsztatów oraz działalnością kuratorską. W miejscu, jakim jest Serwis chcemy nie tylko promować młodą sztukę, ale i aktywizować społeczność lokalną. Serwis to na co dzień pracownia artystyczna, która zawiera również dwie przestrzenie wystawiennicze  - galerię Serwisu, do której wejście znajduje się od ulicy Wróblej oraz Galerię Szybka, znajdującą się w witrynie, widoczną od ulicy Hallera, której otwarcie odbędzie się 3.02.2023.

 

 Galeria Szybka

GALERIA SZYBKA to galeria jednego obrazu powstała w jednej z witryn Serwisu. Co miesiąc przestrzeń będzie zaaranżowana przez innego artystę. Jest widoczna z zewnątrz pracowni przy ul. Hallera 39 we Wrocławiu.

Sezon wystawienniczy Galerii Szybka rozpoczyna Jarek Słomski - artysta wizualny, performer, absolwent rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Artysta brał udział m.in. w wystawach: XX SURVIVAL, Szpital Betania, Wrocław, NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE, Triennale Rysunku, Muzeum Współczesne Wrocław, CIĘŻAR GATUNKOWY 4.0, Galeria Entropia, Wrocław, OSTRALE, Biennale O21, Drezno, Niemcy

www.jarekslomski.com

Pozostałe wydarzenia