Przejdź do treści

EuroSkills Gdańsk 2023

Ogłoszenie
Opublikowano 04 wrz 2023
and

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata konkursu EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności.

Organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, EuroSkills gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy, którzy rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności.

EuroSkills Gdańsk 2023 powita 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, aby wziąć udział w konkursach i pokazach w 43 różnych umiejętnościach i zawodach. Spodziewanych jest około 100 000 uczestników wydarzenia z całej Polski i zagranicy.

Widzowie będą mogli bezpłatnie śledzić zmagania konkursowe, a także spróbować swoich sił w strefach „Try-a-Skill”. To doskonała okazja żeby zachęcić młodych ludzi do rozwinięcia swojej pasji i wdrożenia się w przyszły zawód.

EuroSkills Gdańsk 2023 jest organizowane przy współpracy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland, WorldSkills Europe, Miasta Gdańsk i AmberExpo Gdańsk.

VIII Konkurs EuroSkills odbędzie się w Gdańsku w 2023 roku w dniach od 5 do 9 września. Ceremonia Otwarcia odbędzie się 5 września w Polsat Plus Arena Gdańsk. Konkurs będzie trwał trzy dni, od 6 do 8 września w AMBEREXPO Gdańsk). Ceremonia Zamknięcia odbędzie się 9 września w Polsat Plus Arena Gdańsk.

Więcej informacji na stronie: euroskills2023.org
Rejestracja

#UnitedBySkills, We Can Change the World

W Polsce słowo “zjednoczeni” (ang. United) ma wiele znaczeń. Gdańsk będzie gospodarzem EuroSkills 2023. To miasto solidarności, kolebka ruchu, który doprowadził do pokojowego zakończenia komunizmu w Polsce. W tym czasie Polska była zjednoczona jak nigdy dotąd. Teraz, po raz drugi, ogromne wydarzenie na wschodniej granicy kraju

Gdańsk to także miasto solidarności, miejsce narodzin ruchu, który doprowadził do pokojowego zakończenia komunizmu w Polsce. W tym czasie Polska była zjednoczona jak nigdy dotąd. Teraz, po raz drugi, ogromne wydarzenie na północnej granicy kraju podkreśli pozytywny wpływ jedności w Polsce.

EuroSkills Gdańsk 2023 będzie dla Polski wydarzeniem bez precedensu z różnych powodów: gospodarczych, społecznych, a przede wszystkim edukacyjnych. Wiemy, że tylko wspólnymi siłami można zorganizować tak duże i złożone wydarzenie w krótkim czasie. We współpracy z naszymi Partnerami, Sponsorami, Wspierającymi, Członkami WorldSkills Europe, branżami, rządami, wolontariuszami, instytucjami edukacyjnymi i młodzieżą musimy być zjednoczeni jak nigdy dotąd. Zjednoczeni jako społeczność i zjednoczeni jako inspirujący ruch, który zmienia życie młodych ludzi. Naszym oficjalnym hasłem jest #UnitedBySkills, we can change the world.

Do pobrania

Euroskills 2023 - informator
pdf, 5.95 MB
Euroskills 2023 - informator
Euroskills 2023 - prezentacja
pdf, 1.56 MB
Euroskills 2023 - prezentacja

Pozostałe aktualności