Emerging Lines #3 (fotorelacja)

Opublikowano 25 paź 2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu, który odbył się 24 października 2019 w Galerii NEON.

Wystawa Emerging Lines #3, stanowi trzecią odsłonę międzynarodowego francusko-niemiecko-łotewsko-polskiego projektu artystycznego.

Projekt Emerging Lines powstał w wyniku kooperacji czterech instytucji: CROUS de Paris, studierendenWERK Berlin, Łotewskiej Akademii Sztuki w Rydze oraz Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. W każdej z edycji projektu udział bierze po dwóch studentów lub doktorantów, reprezentujących cztery partnerskie miasta.

W edycji wrocławskiej prace prezentują:

Mārtiņš Skuja i Zahars Ze (Łotwa), Anna Rupprecht i Friedrich Weber (Niemcy), Esther Michaud i Alexandre Zhu (Francja), Mingda Du i Sebastian Łubiński (Polska).

Kuratorami projektu są: Agnese Bloka, Claudia Brieske, Katia Calisti, Elīna Ģibiete,
Lola Grunwald, Łukasz Huculak, Jakub Jernajczyk i Frank Thinnes.

Wystawa Emerging Lines #3 prezentowana będzie w Galerii NEON do 8.11.2019.

Więcej informacji.

zdjęcia: M. Pietrzak