Przejdź do treści

Dni Otwarte 2024

Fotorelacja
Opublikowano 27 mar 2024
azg
Dni Otwarte 2024

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dni Otwartych 2024, które odbyły sie 22 i 23 marca.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich kandydatów i kandydatek na studia, którzy wzięli udział w naszych Dniach Otwartych. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna i budująca. Dziękujemy za ciekawość i zaangażowanie, które wykazaliście podczas spotkań,  warsztatów i zwiedzania naszej uczelni. Wasza aktywność sprawiła, że te dni były niezwykle inspirujące i udane. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami było dla Was równie wartościowe, co dla nas.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia na egzaminach wstępnych!

Dziękujemy też wszystkim pracownikom i pracowniczkom oraz studentom i studentkom za ich nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego wydarzenia. Dziękujemy Wam za poświęcony czas, wysiłek i energię, które przeznaczyliście na zapewnienie, że wszystko przebiegnie sprawnie i profesjonalnie.

Studenci, studentki, wolontariusze i wolontariuszki - Wasza entuzjastyczna pomoc, kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że Dni Otwarte były nie tylko pełne informacji, ale także pełne pozytywnej energii i przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Wam za Waszą gotowość do pomocy  i za to, że podzieliliście się z nami Waszym czasem i talentem.

Dzięki Wam wszystkim udało nam się stworzyć niezapomniane wydarzenie, które przyniosło wiele wartościowych doświadczeń zarówno kandydatom na studia, jak i nam samym. Serdecznie dziękujemy!

 

 

Pozostałe aktualności