Corpus Humanum II

Opublikowano 25 kwi 2023
im

W miniony czwartek 20 kwietnia o godzinie 12:00 w Auli ASP odbył się finisaż wystawy studenckiej Corpus Humanum II. Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Autorami realizacji są studenci kierunku Rzeźba z I Pracowni Rzeźby (006M) prowadzonej przez prof. Grzegorza Niemyjskiego, dr Rolanda Grabkowskiego i dr Marka Ruszkiewicza oraz studenci kierunku Rysunek z Pracowni Podstaw Rysunku z Elementami Anatomii prof. Jacka Dłużewskiego.

Corpus Humanum II

Serdecznie dziękujemy za współpracę dr Bożenie Kurc-Darak z Zakładu Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, za bardzo inspirujące wykłady w ramach przedmiotu Anatomia, za profesjonalną korektę dotyczącą najdrobniejszych detali ludzkiego ciała, za wizyty w Muzeum Anatomii i pomoc w zorganizowaniu sesji rysunkowej w salach prosektoryjnych.

Dziękujemy również dr Michałowi Wasiakowi i Marcinowi Michalakowi prowadzącym Pracownię Sztukatorską za opiekę nad studentami podczas procesu utrwalania realizacji w różnych technikach materiałowych.

Uczestnicy wystawy: Barbora Braciakova, Zuzanna Hordyńska, Milena Karolczak, Julia Pałka, Wiktor Piotrowski, Kinga Pitala, Nikola Polan, Szymon Serafin, Julia Śliwińska, Natalia Śmigielska, Sonia Witan, Małgorzata Aida Duda, Elżbieta Szwaba, Marta Bordych, Maria Jadczyszyn, Nadia Oettingen, Małgorzata Jastrząb, Martyna Frąckiewicz, Małgorzata Cegielska

Kuratorzy: prof. Grzegorz Niemyjski, dr Roland Grabkowski, dr Marek Ruszkiewicz

Zdjęcia: Roland Grabkowski