Przejdź do treści

Coaching – praca nad talentami i kompetencjami w zawodzie artysty

Ogłoszenie
Opublikowano 24 lis 2022
im

Coaching – praca nad talentami i kompetencjami w zawodzie artysty

Prowadząca: Sylwia Gąsiorowska

Szkolenie trwa 16 godzin i obejmuje:

•          2-dniowy warsztat grupowy stacjonarny w terminie 1-2 grudnia 2022 r. w godz. 09.00-12.30, 30 min przerwa, 13.00-15.30

•          4 godziny indywidualnych sesji coachingowych w formie zdalnej (on-line) do zrealizowania w terminie między 2 a 23 grudnia 2022 r. (na podstawie harmonogramu ustalonego bezpośrednio z prowadzącą).

Każdy z uczestników zobowiązuje się do zrealizowania  całego programu szkolenia, co uprawnia do uzyskania certyfikatu. Obowiązuje limit miejsc. Trzeba się spieszyć, bo o zakwalifikowaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na wydarzenie zaczyna się 25 listopada 2022 r. od godz. 08.00 i potrwa do 28 listopada 2022 r. do godz. 12.00. W tym czasie będzie aktywny formularz zgłoszeniowy - link do formularza rozesłany został do studentów ASP drogą mailową.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu studenci zostaną powiadomieni mailowo. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym w dniu 28 listopada 2022 r. do godz. 16.00.

Przygotowana zostanie także lista rezerwowa. Jeżeli ktoś z osób zakwalifikowanych zrezygnuje z udziału w szkoleniu wówczas będziemy kontaktować się z kolejną osobą z listy oczekujących.


Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław. Partnerem projektu jest Wrocławskie Centrum Akademickie.

ICRA Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty – wspólna inicjatywa dydaktyczna Akademii artystycznych Wrocławia.

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta  wraz z Akademią Muzyczną im. K. Lipińskiego i Akademią Sztuk Teatralnych
im. S. Wyspiańskiego filia we W-wiu rozpoczęły wspólny projekt dydaktyczny, mający na celu wsparcie kształcenia w zakresie kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy. Przy pomocy Wrocławskiego Centrum Akademickiego rusza  seria warsztatów, na które zapraszamy zainteresowanych studentów.

Coaching – praca nad talentami i kompetencjami w zawodzie artysty

Pozostałe aktualności