Co łączy football i sztukę? Odpowiedź jest prosta - Odrzańska Bryza!!!

Opublikowano 06 kwi 2008

Trenowaliśmy na obiektach w Luboradowie i w Krośnicach.Był to element cyklu przygotowań do sezonu piłkarskiego, w którym po raz drugi będzie brać udział nasza uczelniana drużyna.

W dniach 28.03 - 30.03.2008 odbyło się zgrupowanie szerokiej kadry Klubu Sportowego AZS ASP Odrzańska Bryza.Trenowaliśmy na obiektach w Luboradowie i w Krośnicach.Byl to element cyklu przygotowań do sezonu piłkarskiego, w którym po raz drugi będzie brać udział nasza uczelniana drużyna. Następne zgrupowanie odbędzie się w maju. Jeśli tak jak my kochasz football i chcesz dołączyć do Bryzy - zapraszamy! Treningi odbywają się co tydzień w piątki, o godz. 17.30, na sali gimnastycznej Liceum Plastycznego we Wrocławiu. Autor tekstu: Odrzańska Bryza. Foto: Piotr Hołub i Marcin Gransort.