Przejdź do treści

CICA New Media Art Conference 2024 w Seulu

Ogłoszenie
Opublikowano 12 cze 2024
im

Dr hab. Dominika Sobolewska z Katedry Architektury Wnętrz w czerwcu 2024 będzie reprezentować naszą Uczelnię na prestiżowej konferencji CICA New Media Art Conference 2024 w Seulu. Pojawi się tam w charakterze prelegentki oraz  kuratorki wystawy Empathic Design, a także autorki rozdziału w wydawnictwie pokonferencyjnym.

CICA New Media Art Conference 2024 w Seulu

Konferencja Sztuki Nowych Mediów CICA 2024 (CICA NMAC 2024) to międzynarodowe spotkanie mające na celu celebrowanie sztuki w erze cyfrowej oraz prowadzenie dyskusji na temat ewoluującego krajobrazu sztuki i kultury w kontekście emergujących technologii. Od eksploracji sztuki opartej na sztucznej inteligencji po rozważania nad kwestiami takimi jak sztuka i polityka, konferencja pełni rolę platformy wymiany kulturowej i źródła inspiracji dla artystów, badaczy oraz entuzjastów z całego świata. Uczestnicy mogą spodziewać się angażujących rozmów oraz dzielenia się twórczymi doświadczeniami, co wzbogaci ich zrozumienie sztuki nowych mediów oraz jej szersze implikacje kulturowe.

Więcej o wydarzeniu >> na stronie <<

Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z dużego grantu ASP Wrocław oraz stypendium od Instytutu Adama Mickiewicza „Kultura Polska na Świecie”.

Pozostałe aktualności